© Support Q GMBH

QMM Support Q World ČeskýČeský

Kariéra

Vážená uchazečko, vážený uchazeči,

je nám velkým potěšením, že vás zaujala pracovní pozice v Support Q!

Jsme společnost rozvíjející se na mezinárodním trhu a neustále hledáme nadšené, flexibilní a kvalifikované zaměstnance na všech úrovních naší hierarchie. Níže naleznete aktuální přehled volných pracovních pozic. Vybízíme také k zasílání spontánních nabídek.

V jakých oblastech specializace hledáme nové zaměstnance?

Support Q je technická společnost věnující se především těžkému průmyslu (motorismus a železniční průmysl). Proto hledáme především zaměstnance pro práci v následujících oblastech:

- inženýři specializující se na automobilové inženýrství
- mechanické inženýrství
- technologie výroby
- řízení kvality
- technologie plastů
- elektroinženýrství

Čekáme také na uchazeče pro administrativní oddělení.

Hledáme zaměstnance vyznačující se samostatností, schopné zastupovat zájmy Support Q a našich zákazníků. Naše korporátní kultura podporuje takovýto přístup.

Jak se mohu ucházet o zaměstnání?

Přihlášky směřujte na oddělení lidských zdrojů v Praze. Náš personál se snaží co nejrychleji doplnit všechna volná místa. Vaše přihláška bude porovnána s aktuálně volnými pozicemi. Budeme vás kontaktovat, pokud najdeme volnou pozici, která by pro vás mohla být odpovídající výzvou. Pro zefektivnění tohoto procesu uveďte, prosím, své telefonní číslo.

Prosíme také o uvedení lokalit, u kterých můžeme zvažovat vaši přihlášku, a o upřesnění profesních cílů.

Přihlášky přijímáme ve všech podobách, upřednostňujeme ovšem elektronickou poštu. Přihlášky zasílejte na adresu zdenka.zofajova@supportq.sk nebo na b.bubenickova@supportq.cz

O přijetí přihlášky vás budeme informovat.